Tvorba loga

Jedním z nejdůležitejších vizuálních  prvků Vaší firmy je firemní logo. Logo je potřebné už kvůli tomu, že se díky jemu prezentujete ve všech firemních tiskovinách, ale hlavně proto, že originální logo zůstává v mysli klientů a zákazníků Vaší firmy.Sledujeme poslední trendy a přípravíme pro Vás moderní, čitelné a zapamatovatelné logo, které bude každý obdivovat!

Firemní styl - corporate identity (CI)

Vytvoříme Vám firemní styl - corporate identity - dle Vašich potřeb i představ. Promyšlená, nevšední a správně vypracovaná corporate identity Vaši firmu zařadí v konkurenci mezi ty nejlepší! A dá všem vědět s kým mají tu čest! 

Firemní tiskoviny

Navrhneme a zrealizuje pro Vás firemní tiskoviny dle Vašich přání a potřeb. Po domluvě s Vámi připravíme grafické návrhy a postaráme se o celou realizaci firemních materiálů. Už si také představujete ty nádherné nové vizitky, letáky  a katalogy právě od nás? 

Polepy automobilů

Připravíme pro Vás ať už podle firemního stylu nebo jen vašich představ moderní a funkční grafické návrhy polepu automobilů. Samozřejmostí je i zajištění výroby a samotného polepu vozu.